• +371 26608866
  • Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

PAR MUMS

Par mums

   Mūsu uzņēmums piedāvā visa veida māju un piršu guļbūves, ko varam izgatavot gan pēc paša klienta projekta vai skices, gan pēc mūsu piedāvātajiem tipveida projektiem. Kā arī piedāvājam pilnu guļbūvju ražošanas pakalpojumu klāstu: mājas, pirtis, lapenes, akas.
 
   Mūsu guļbūves izgatavo pieredzējušu meistaru komanda, kuri var izgatavot un norādītajā vietā uzstādīt gandrīz jebkuru guļbūvi atbilstoši Jūsu vēlmēm. Mēs visu darām paši bez starpniekiem, tāpēc spējam saglabāt cenas atbilstošā līmenī, neskatoties uz būtisku konkurenci nozarē. Mums ir svarīgs KATRS klients neatkarīgi no pasūtītās guļbūves cenas. Ražojot guļbūvi pēc pasūtījuma, ņemam vērā jebkuru klienta vēlmi.

   Garantējam augstu guļbūves kvalitāti un visu darbu profesionālu izpildi. Pie mums strādā kvalificēti celtnieki un inženieri, lai klients var būt pārliecināts par uzbūvēto objektu kvalitāti. Visu tehnoloģisko standartu un būvniecības prasību izpilde nodrošinās Jūs pret izmaksām, kas ir neizbēgamas, vēršoties pie nespeciālistiem. Kā arī iegādājoties tipveida māju, varat ievērojami ietaupīt laiku piemērota varianta meklējumos.

   Savā pastāvēšanas laikā SIA "AKRON" jau ir iestrādnes, kuras mēs veiksmīgi izmantojam mūsu klientu interesēs. Mūsu kolektīvā tiek augsti vērtēta produktivitāte, profesionalitāte un radošums, kas tiek attiecināts uz visu pakalpojumu klāstu.

Mūsu produkcijas eksports

Image

Kontakti:

+371 26608866
info@akron.lv

Rekvizīti:

SIA "AKRON"
Reģ.nr: 42403016098
Juridiskā adrese: Mostovaja, "Liepiņas",
Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads, LV - 4630
Banka: 
A/S SWEDBANK
LV36HABA0551031405932

Sazinies ar mums:

(bildes sūtiet uz e-pastu info@akron.lv)
© 2023 Akron. All Rights Reserved.